oretmenim.comsitemap

Açık öğretim fakültesi Aöf gözetmenlik sonuçları

Ösym ve açık öğretim fakültesi gözetmenlik için başvuruları internet üzerinden alıyor. Ösym’nin gis sistemini, Açık öğretim fakültesi’nin augis sistemini daha önce BURADA Kİ yazımda anlatmıştım. Bir çok arkadaşın internet üzerinde açık öğretim fakültesi aöf gözetmenlik sonuçları nereden öğrenilir diye sorduklarını gördükten sonra bunla ilgili de bilgilendirmek istedim. Ösym’nin Gis sisteminden gözetmenlik için başvuru yaptığınızda çıkıp çıkmadığını daha sonra yine aynı yerden öğrenebiliyorsunuz. Fakat şu an için augis sisteminde açık öğretim fakültesi gözetmenlik sonuçları öğrenmek mümkün değil. Açık öğretim fakültesi gözetmenlik sonuçları augis’in sitesinde yayınlanmıyor. Peki açık öğretim fakültesi aöf gözetmenlik sonuçları nasıl öğrenilir? Açık öğretim fakültesi aöf gözetmenlik sonuçları nereden öğrenilir? diye soracak olursanız. Daha önce açık öğretim fakültesi aöf gözetmenlik için başvuru yapıp çıkan ve çıkmayan arkadaşlar zaten bunu anlatıyor. Açık öğretim fakültesi aöf gözetmenlik sonuçları öğrenmek için şunlardan yaralanabilirsiniz.

1. Aöf gözetmenlik sonucunu Bis sistemi üzerinden öğrenebilirsiniz. Bis sistemini okulda idareciler kullanıyor ve Aöf sınavında gözetmenlik çıkıp çıkmadığını, kaç oturum çıktığını öğrenebiliyorsunuz.

2. Aöf sınavı gözetmenlik görevi çıkan okullara görevleri kurye ile gönderiliyor. Eğer size aöf gözetmenlik görevi çıktıysa sınavdan 2-3 gün önce size tebliğ edilir.

3. Bulunduğunuz yerde ki açık öğretim fakültesi aöf bürosunu arayarak oradan aöf gözetmenlik görevi çıkıp çıkmadığını öğrenebilirsiniz.

Açık öğretim fakültesi aöf gözetmenlik sonuçları bu şekilde öğrenilebiliyor. Bunu dışında pekte mümkünatı yok. Umarım faydalı olmuştur.“Açık öğretim fakültesi Aöf gözetmenlik sonuçları” için 1 cevap

  1. adalet mutlu diyor ki:

    açıköğretim sınav görevi konusunda adil değil 1 yıl içinde 8 oturum görev alanlar varken hala bir oturum görevi çıkmayan arkadaşlar var ,kötü düşünmek istemiyorum ama fişlememi var neye göre görev veriyorsunuz çok şey var yazacak burası Türkiye neyse

Bir Cevap Yazın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.